Festival Hakkında

Farkındalık Festivaline katılmayı düşünmen bile bizi mutlu etti. Festivale katılmak için ilk yapman gereken, buradaki formu doldurmak ve sana vereceğimiz hesap numarasına ön ödemeyi gerçekleştirmek.Ben birebir iletişim kurmak istiyorum diyorsan bize her zaman +90533 251 75 83, +90507 601 62 99 ve +90535 695 00 26'den ulaşabileceğini unutma.
Sana daha iyi hizmet sunabilmek için oluşturduğumuz Rezervasyon Formu hem sana hem de bize kolaylık sağlayacak. Forma buradan ulaşabilirsin.
Farkındalık Festivallerine ulaşım bireyseldir ancak İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa gibi illerden otobüs organizasyonu da bulunmakta. Otobüs detayları için +90533 251 75 83, +90507 601 62 99 ve +90535 695 00 26 numaralı telefonlardan bilgi alabilirsin.
Organizasyon bedeli ön ödeme ve festival sabahı otelde olmak üzere iki aşamada ödenir. Festivalin ücreti gidilen yer ve konaklama yapılacak olan gece sayısına bağlı olarak değişebilmekte. Bu nedenle ücretle ilgili tüm detaylar için bize +90533 251 75 83, +90507 601 62 99 ve +90535 695 00 26 numaralı telefonlardan günün ve gecenin her saati ulaşabilirsin.
Farkındalık Festivaline en başta sen olmak üzere, tüm sevdiklerin, 0’dan 100’e herkes katılabilir. Festivallerin geniş yelpazesi her yaştan, her kültürden insanı kapsıyor ve yabancı katılımcılar için de İngilizce, İspanyolca, Rusça, Fransızca ve Alamanca çeviri hizmeti sunuyor. İster inan ister inanma ama dünyanın her neresinde olursan ol biz seni aramızda görmekten çok mutlu olacağız.
Türkiye’nin cennet köşelerinde bir baktın akdenize bir baktın karadenize uçma ihtimalimiz var. Mevsime ve festival bölgesine uygun kıyafetlerini unutmanı istemeyiz. Kimi zaman yüzünü okşayan güneş, kimi zaman saçlarını uçuran rüzgar, kimi zamanda tenini ıslatan yağmur bu festivallerde seninle dans ediyor olacak. Çalışmalarda ise seni en rahat ettirecek, fiziksel aktiviteye uygun rahat spor kıyafetlerini giyebilirsin.
Çalışmalarımızı üzerinde yapacağımız matını yanına almayı unutma lütfen. Binlerce katılımcıyı ağırlamış olmak en büyük mutluluğumuz ancak bu kadar fazla sayıda matı yanımızda getirmemiz münkün değil malesef. Bu nedenle her katılımcımız matını yanında kendisi getiriyor. Eğer matım yok, nereden alacağım diye düşünüyorsan ısı yalıtımı yükske, dizleri ve dirsekleri koruyucu nitelikte, hem şık hem de kaliteli matlarımızı senin için ürettik. Eğer siparişini bize –bu numaradan- iletirsen festivale getirebiliriz ve orada bizden teslim alabilirsin. Çalışmalar sırasında matın üzerinde olduğumuz için ayakkabı kullanmıyoruz. Ve son olarak gevşeme bölümünde harika bir gevşemenin tadını çıkarabilmek ve üşümemek için mevsime uygun kalınlıkta bir pikeyi yanına alabilir ya da dilersen matla birlikte bize sipariş edebilirsin.
Festival programımız dopdolu ve yoğun. Fakat özgürlük ve seçim şansı her zaman sende. Programın içinden katılmak istediklerini seçebilir. Kalan zamanını ise dilediğin gibi havuz, deniz, şehir turu, orman yürüyüşü vb etkinliklerle geçirebilirsin.

Hayatına anlam katmaya hazır mısın? Şimdi Tam Zamanı!

Durma, harekete geç!

EN