EN İYİ FESTİVALLER

Festival Ara

  • ANAHTAR KELİME

Değişim Şöleni

Gezegenimizde barışın egemen olabilmesi için insanlığın gerçek doğası ile var olması için devam eden çalışmalarımızda 3 gün toplam 6 farklı Enerji Merkezi Çalışması gerçekleşecek. Değişim Şöleni ile içsel potansiyellerimizi geliştirip insanlığın varoluşuna dair gerçek ve yapıcı bir algı ile  onları kullanabilme gücünü kazanacağız. Özgüven, yaratıcılık, kararlılık, saf sevgi, iletişim yeteneği ve zihinsel güç üzerine yapacağımız çalışmalarla enerji ve bilincimizi yükseltecek, interaktif söyleşilerde hem güncel hem de kadim konulara yönelik bilgelik dolu dakikalar geçireceğiz. 

Farkındalık Festivali

Yüksek bir farkındalık ile insanlık ve gezegenimize dair doğru ve gerçek bir okuma ile barışın yeniden inşa edilmesini sağlayacak tekniklerle toplumun ve bireylerin değişimi için gerekli araçları ulaşılabilir kılan festivalimiz 23-24 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek.
2 gün boyunca 4 farklı enerji merkezi çalışması ve interaktif söyleşi ile enerji ve bilinç düzeyimizi yükselterek gerçek bir kavrayışa erişecek ve gezegendeki negatif eğilimlere karşı etkin çözümlere ulaşabileceğiz. 

Hayatına anlam katmaya hazır mısın? Şimdi Tam Zamanı!

Durma, harekete geç!

EN