EN İYİ FESTİVALLER

Festival Ara

  • ANAHTAR KELİME

Farkındalık Festivali

Altı farklı çalışmanın yapılacağı, keyifli yaz günlerimizi daha da coşkulu yapacak olan ağustos ayı Farkındalık Festivali'mizde değişimin ve yükselen bilincin tadını çıkaracaksınız.
 
Festivalde özgüven, yaratıcılık, içsel güç, saf sevgi, iletişim yeteneği ve zihinsel gücün geliştirilmesine yönelik 6 farklı enerji merkezi çalışması ile İnteraktif Söyleşi – Tüm Sorulara Cevaplar bizleri bekliyor.

Farkındalık Festivali

Hafta sonu muhteşem bir etki ve güçle Dünyanın farklı yerlerinden yüzlerce insanı bir araya getiren, değişim ve yenilenme araçlarını ulaşılabilir kılan festivalimiz 25-26 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek.
2 gün boyunca 4 farklı enerji merkezi çalışması ve interaktif söyleşi ile arınacak, bilinç ve farkındalık düzeyimizi yükselterek yeni anlayış düzeylerine ulaşabileceğiz.

Festival Budur

Değişim Şöleni

Değişim Şöleninde 6 farklı Enerji Merkezi çalışması ve 4 İnteraktif söyleşi ile nerde olursanız olun, bizimle olabilir değişimi başlatabilirsiniz. 
Her ay düzenlenen bu etkinliklerle hem dünyayı hem de en önemli dünya olan kendi dünyanı değiştirme fırsatını yakalayabileceksiniz. Eşsiz çalışmaların yapılacağı Değişim Şölenimiz 8-9-10 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek.

Farkındalık Festivali

Ekim ayı Farkındalık Festivali ile tüm gerginlik, stres ve olumsuzluklardan uzaklaşacak, hayatınızda doğal ve kalıcı bir iyileşmenin adımlarını atacaksınız. 6 farklı Enerji Merkezi Çalışması ve Tüm Sorulara Cevaplar - İnteraktif Söyleşi ile bilgilenecek, neşelenecek, enerjinizi ve farkındalığınızı yükselteceksiniz. 

Değişim Şenliği

3 gün toplam 6 farklı Enerji Merkezi Çalışması uygulayacağımız Değişim Şenliği ile tüm potansiyellerinizi geliştirip onları kullanabilme gücünü kazanacaksınız. Özgüven, yaratıcılık, kararlılık, saf sevgi, iletişim yeteneği ve zihinsel güç üzerine yapacağımız çalışmalarla tepeden tırnağa değişimin zirvesinde olacağız. Çalışmaların ardından yükselen enerji ile interaktif söyleşilerde bilgelik dolu dakikalar geçireceğiz. 

Farkındalık Festivali

Kasım ayı Farkındalık Festivalimizde özgüven, yaratıcılık, kararlılık ve saf sevgi üzerine toplamda 4 farklı enerji merkezi çalışması ile 1 interaktif söyleşi gerçekleştirecek ve potansiyellerimizi en etkin şekilde kullanabilmek için gerçek bir adım atmış olacağız. Sonuçları somut ve deneyimlenebilir olan bu çalışmalar her seviyeden katılımcı için uygundur. 

Değişim Şöleni

Değişim Şöleninde 6 farklı Enerji Merkezi çalışması ve 4 İnteraktif söyleşi ile nerde olursanız olun, bizimle olabilir değişimi başlatabilirsiniz. 
Her ay düzenlenen bu etkinliklerle hem dünyayı hem de en önemli dünya olan kendi dünyanı değiştirme fırsatını yakalayabileceksiniz.

Farkındalık Festivali

Hafta sonu muhteşem bir etki ve güçle yüzlerce insanı bir araya getiren, toplumun ve bireylerin değişimi için gerekli araçları ulaşılabilir kılan festivalimiz 25-26 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek.
2 gün boyunca 4 farklı enerji merkezi çalışması ve interaktif söyleşi ile bilinç ve farkındalık düzeyimizi yükselterek gerçek bir kavrayış ve hayatımızda etkin çözümlere ulaşabileceğiz. 

Festivale İlk kez bir arkadaşını getir, farkındalığını yükselt, bir sonraki festivale hediye katılma şansı yakala!

EN