Yaklaşan Etkinlik

Farkındalık Festivali Abant

  • Tarih

    18-19 NİSAN 2020

  • Otel

    Taksim International Abant Palace Otel

  • Yer

    BOLU, MUDURNU

Farkındalık Festivalini 18-19 Nisan'da Abant Gölü'nün kıyısında gerçekleştirip yeşilin ve doğanın tadını çıkarıyor olacağız. Festival coşkusu açık havada, bol oksijen ve çam kokularının arasında sağlıklı ve konforlu bir ortamda yaşanacak. Konaklamamız Taksim International Abant Palace Otel'de gerçekleşecek. 

Her ay birbirinden güzel etkinliklere imza attığımız bu yolculukta Nisan ayı zirvesi Abant Gölü'nün kıyısında yeşil sular ve bitki örtüsü içimizi açacak. Değişime ve arınmaya açık, nezih ve samimi katılımcılarımız ile her ay bu coşkuyu yaşamak için sabırsızlanıyor, sizleri de aramızda görmek istiyoruz. 

Farkındalık Festivali'nin kapsamında fiziksel, zihinsel, enerjisel açıdan tüm bünyeyi etkileyen, yenileyen ve arındıran çok güçlü kadim teknikler ve çalışmalar mevcut.
Program detayı olarak 4 Enerji Merkezi çalışması ve 4 Değişim Programı bizleri bekliyor olacak.
Özgüven, Yaratıcılık, İçsel Güç, Saf Sevginin Geliştirilmesi, Stres Yönetimi, Coşkulu Olma Sanatı, Korkuyu Yenmek ve Depresyondan Özgürleşme Sanatı Değişim Programları festival programında yer alıyor. Ayrıca dans gösterileri ve İnteraktif Söyleşi – Tüm Sorulara Cevaplar ile festivalin zirvesine ulaşıyor olacağız.

Türkiye ve dünyanın dört bir yanından katılıcılarımız ile buluşurken İstanbul, İzmir ve Ankara gibi şehirlerden dileyenler için festival otobüsü organizasyonumuz mevcuttur. Yabancı uyruklu katılımcılar için ise İngilizce, İspanyolca, Rusça ve Fransızca çeviriler yapılmaktadır.

Festival Programı

11.00 – Kök enerji merkezi çalışması - Özgüvenin geliştirilmesi
12.30 – Kahvaltı
14.30 – Korkuyu Aşma Sanatı
15.30 – Stres Yönetimi
17.00 – Pelvis enerji merkezi çalışması- Yaratıcılığın geliştirilmesi
18.45 – Akşam Yemeği
19.45 – Dans Gösterisi
20.00 - Tüm Sorulara Cevaplar – İnteraktif Söyleşi
08.00 – Karın enerji merkezi çalışması - Kararlılığın geliştirilmesi
09.40 - Kahvaltı
12.30 – Öfkeyi Dönüştürme Sanatı
13.30 – Depresyondan Özgürleşme Sanatı
15.00 – Göğüs enerji merkezi çalışması – Saf sevginin geliştirilmesi

EN