Katılımcı Yorumları

51 yaşındayım, 26 yaşından beri kendimi anlamaya, bilmeye çalışıyorum... Festivallerin bu açıdan çok desteğini gördüm. Ayrıca sağlığım özellikle gittiğim 2. festivalde mucizevi şekilde dönüşmeye başladı... Hala unutamam... Son 4 yıldır tamamen düzenli katılıyorum. Yaşam festivalle gerçekten dönüşüyor... Kendinize nitelikli değer vermenin en doğru adresi. Sevgi ve saygılar.

Çok özel ve farklı, tarifsiz etkili... Festivallere herkesin katılmasını isterim.

Dikkat! Bir kere gelince müptela olacaksınız. Tekrar tekrar gelmek isteyeceksiniz. Bu kadar güzel olduğunu bilseydim hiç gelmezdim şimdi her ay nasıl geleceğim diye derde düşecekseniz. Ben uyarmış olayım ;)

3 yıldır her festivale katılıyorum, bu festivaller hayatımın olmazsa olmazı! Her festival dopdolu. Ahenk içinde nasıl geçtiğini anlamadan biterken festival, bir sonrakinin heyecanını hissetmeye başlıyorum. İstisnasız her festivalin sonunda üzerimden tonlarca yük kalkmış gibi hissediyorum. Festivali beklerken hep düşünüyorum ki insan festivale gitmeden nasıl yaşar? İnsanın kendini geliştirebileceği ve keşfedebileceği, eşsiz bilgilerle dolup taşacağı, coşkuyla dans edip doyasıya yaşayacağı eşsiz bir ortam. Eğlence, spor, tatil, sosyalleşme, bilgi, dans... Aradığımız her şey bir arada. Festival Budur'a ne kadar teşekkür etsem az. Hayata anlam kazandıran Festival Budur, iyi ki varsın!

Özgüven, Yaratıcılık,İçsel güç,Saf sevginin geliştirilmesi, Korkuyu Aşma Sanatı, Stres Yönetimi, Öfkeyi dönüştürme Sanatı, Deprosyondan Özgürleşme Sanatı gibi birçok konuda tekniklerin sunulduğu iyileştirme, dönüştürme ve doğayla bütünleşme etkisine sahip ayrıca dans ve eğlencelerin olduğu farkındalık festivallerine katılın hayatınız festival olsun.

Merhaba, Yaklaşık 10 yıldır bu festivallere katılıyorum. Her bir festival bir öncekinden farklı oluyor. Tabi ki olumlu anlamda. Daha kaliteli, dopdolu ve programların içeriği çok zengin. İnsan hiç şehir hayatına dönmek istemiyor. Oradan alınan enerji, bilgi birikimiyle hepimiz şarj oluyoruz. Yeni festival ne zaman olacak diye dört gözle bekleniyor ve aynı şekilde ailemiz, yakınlarımızın da bu güzelliklerinden faydalanmasını istiyoruz. Onlar da zaman zaman bize eşlik ediyor. Katılın, deneyimleyin ve farkı görün...

YORUMUNU YAZ

Festivale İlk kez bir arkadaşını getir, farkındalığını yükselt, bir sonraki festivale hediye katılma şansı yakala!

EN