Katılımcı Yorumları

27-28 Nisan tarihinde düzenlenen Bolu Abant Farkındalık festivali yine muhteşem geçti. Yeni deneyimler kazandım. Farkındalık, anlayış ve kendini keşfetme yolunda bir adım daha ileri gittimi hissediyorum. Ve her zaman ki gibi herkese hararetle tavsiye ediyorum. Burada yazılanlar sizin için çok şey ifade etmeyebilir ama mutlaka katılıp deneyimlemek gerekir. Deneyimler yaşamın bir parçası ve yaşam deneyimlerden oluşuyor değil mi? Sevgi ve sağlıcakla, mutlu kalın.

Doğanın içinde, kuş sesleri ile birlikte kendini bulmak! Oksijene doyup gergin sinir sistemi ve vücudu rahatlatmak paha biçilmez! Özetle; Mutluluk ve huzur...

Bu festival abantta motivasyon tavan yaptı, hala etkisi devam ediyor, emeği geçenlere çok teşekkürler

Doğada süper bir festival geçirdim. Hem dinlendim, hem danslarla eğlendim hem de şifa ile doldum. Bu ay Abant ta gerçekleşen Farkındalık festivalimizden yok yoktu gerçekten. Organizasyonda emeği geçen herkesin ellerine sağlık. Her sey çok ince detayları ile düşünülmüş. Yemekler çok lezzetliydi, otelin odaları çok konforluydu ve göl manzaralıydı. Çakra ( Enerji merkezi çalışmaları) ve değişim çalışmaları çok etkiliydi. Herkesin her ay doğa da düzenlenen farkındalık festivallerine katılmasını tavsiye ederim. HAYATINIZI ERTELEMEYİN.....

Harika bir haftasonu geçirdim.Hersey muhteşemdi.Tatil ötesi...Çalışmalarda hiç zorlanmadim.Dönüşte sanki yeniden doğmuş gibi hissettim.Emegi geçen herkese teşekkürler 🙏

Kazdağlarında düzenlenen Farkındalık Festivaline katıldım ve yine müthiş geçti! Yenilendiğimi, arındığımı, negatiflerden kurtulduğumu, şifa aldigimi hissediyorum. Her ay sabırsızlıkla bekliyorum. Hem bir tatil fırsatı hem de şifa kaynağı bu festivaller! Aylar sonra ilk kez açık havada yaptık çalışmaları ve çok keyif aldım. Bir sonraki ay Boluda gerçekleşecek festivalimize gelin, hayatınız festival olsun !

Festivallerde sanki kocaman bir aile ile tatilde gibiyim , birlikte kahvaltı-yemek , çalışmalar , eğlence dans , havuz .... Haftasonu Kazdağlarının muhteşem bol oksijenli ortamında yine hep birlikteydik büyük bir coşkuyla ..

Festivallerde yaşananlar anlatılamaz, deneyimlenir..Siz de gizemli bir yolculuğa çıkıp özünüze ulaşmak isteğindeyseniz, arayışlarınız hala sonuç vermediyse bu festivaller tam size göre. Coşku, enerji, huzur, mutluluk, heyecan hepsi bir arada. Tarifsiz anlar için festivaller sizi bekliyor.

Kazdağlarının temiz hafasında açık havada yapılan çalışmalar müthişti, nefes tekniklerinden tam etki aldığımı hissettim.

Mart ayındaki Kazdağları festivali su gibi geçti, tadı damakta kaldı, çoookkk güzel bir festivaldi.

YORUMUNU YAZ

Hayatını Sonsuza Dek Değiştirecek Bir Festival

Şarkı söyle, dans et ve kendini bul!

EN