Katılımcı Yorumları

Yaşam boyu aradığım herşey burada... Yıllardır bu gerçek devam ediyor... Sevgi ve saygılarımla,

İzmir, Gümüldür'deki 9 günlük festival tek kelime ile muhteşemdi, doğanın içinde açık havada yapılan nefes çalışmaları, değişim çalışmaları benim için çok etkileyici oldu, emek veren herkesin emeğine sağlık.

Yine harika ve dopdolu bir festival geçirdik. Her anımızı değerlendirdik. Çalışmalar inanılmaz etkili. Döndüğümüzde bir çok yenilik oldu yaşantımızda. Bütün festivallere katılabilmeyi diliyorum.

Yaşamımda anlamlı bulduğum her zaman en doğrunusunu yaptığımı düşündüğüm müthîş bir yenilenme harikaydı yine katılacağım

Harika ötesi bir organizasyon, farkındalık artıran, zihin boşaltan, enerjik hissettiren...Abant ta gerçekleşen Festival de açık havadaki çalışmaların etkisi muhteşemdiiii...

Her ay festivale katılıyorum her festival dönüşü yenilendiğimi hissediyorum, bedensel zihinsel ruhsal sağlığımı koruyorum. Emekliyim zamanımı öldürmüyorum, zamanda beni öldürmesin diye sağlığıma yatırım yapıyorum. Gümüldür festivali için çok heyecanlıyım. Muhteşem oluyor daha önceki yıllarda deneyimledim doğanın içinde doğal bir sistemle teknikleri uygulamak, özüme yaklaşmak çok iyi geliyor. Doğal bir ortamda doğal bir sistemle doğal oluyorsun. Emeği gecen herkese çok teşekkür ederim. Paylaşmak istedim... :)

Uzun süredir.. zor da olsa vakit ayırıp her ay festivallere katılmak hayatımın en güzel aktivitesi diyebilirim.. Kaliteli ortamlarda, kalabalık grupla harika dersler.. Ne kadar anlatsam ancak yaşayınca anlaşılır.. Kendinize verebileceğiniz en güzel hediye..deneyin farkı ve faydalarını görün..HERKESE TAVSİYE EDERİM ❤

Bolu/ Abant Nisan 2019 Festivaline katıldım ! 1 gece 2 günde en az 10 yaş gençleşip evime bambaşka biri olarak döndüm!!.... Mükemmel ötesiydi!

27-28 nisan tarihlerinde Bolu Abant gölünde gerçekleşen Farkındalık festivaline katıldım. Hava sıcacık, insanlar samimi, organizasyon ve konum müthişti. İlk festivalden sonra inanılmaz neşe ve huzur hissetmiştim. Bu coşku hala devam ediyor.Fırsatı olan herkes bunu deneyimlemeli. Aradığınız her şey burada. Kaçırmayın.

N.

Festival müthiş güzel geçti.Tepeden tırnağa yenilendiğimi hissettim.. Muhtesem bir doğada huzurlu mutlu keyifli zaman geçirdik..Güzel dostluklar edindik.Sizde katılın deneyimleyin..

YORUMUNU YAZ

Hayatına anlam katmaya hazır mısın? Şimdi Tam Zamanı!

Durma, harekete geç!

EN