Katılımcı Yorumları

Yine kelimelerle anlatılmayacak sadece yaşanarak anlatılacak bir festivali daha geride bıraktık. Nasıl bir festival miydi? Dilimiz döndüğünce anlatalım... 4 gece 5 gündüz, zamanın nasıl geçtiğinin farkında varmadan, her günü ayrı bir aktivite ile dopdolu bir programın içinde kendimizi bulduk. Farkındalık çalışmaları, enerji merkezlerimizin sağlıklı olmasını sağlayan teknikler, bilgelik yarışması ve müzik gecesi... Bitmedi; sohbetler, söyleşi ve film gösterimi, danslar... Konaklanan mekanda edinilen dostluklar, yeni kurulan arkadaşlıklar ve başka şehirlerden katılan katılımcılar ile yapılan sohbet ve bilgelik paylaşımları... Her şehirden ve yurtdışından gelen katılımcılarla kaynaşma ve sımsıcak kurulan iletişim... 21-22 Eylül Abant farkındalık festivali sabırsızlıkla bekleniyor.

Harika, dolu dolu bir festival yaşadım. Hem eğlendim hem dinlendim hemde bilgilendim. Daha ne olsun! Emeklerinize sağlık.

Muhteşem bir bayram Festivali geçirdik, Ilgaz Dağının tablo gibi muhteşem manzarasında Farkındalık çalışmalarını uygulamak harikaydı.

Merhaba, 10 14 Ağustos 'taki Farkındalık Festivalimiz Kastamonu Ilgaz Dağlarında gerçekleşti. Çam ağaçları arasında, muhteşem manzara eşliğinde değişim ve enerji merkezi çalışmalarımızı yaptık . Şifalandık coşku ile dolduk. Bir-çok yeni katılımcı ile tanıştık ve bütünleşmenin büyüleyici haz dolu etkisini tüm hücrelerimizde hissettik. Danslarımız ile varoluşun ritmini yakaladık. Muhteşem film gösterimimiz ile harika dolu anlar yaşadık! Harika bir festivali geride bıraktık ama bu büyü hiç bitmeyecek ! Eylül ayında Bolu Abantta olacağız. Sitemizden davetimizi takip edebilirsiniz... Sevgiler..

Bu Festıvaller anlatılamaz sadece yaşanır .Abant Festıvalıne cocukluk arkadasımda eşı ıle bırlıkte katıldı. Muhtesem bır ıkı gun yasadık.Spor vardı huzur vardı farkındalık vardı nefes calısmaları bıo enerjı calısmaları vardı Butunsel saglık saglayan tatıl tadında gecen muhtesem bır festıval yaşandı.

İlk kez 2016 yılında katıldım. Çok heyecanlıydım. Işıl ışıl tertemiz bir enerji, sebebini anlayamadığım bir coşku..2019 yılına geldiğimde hedefim her ay katılmak oldu, yılın 7. festivalinden yeni döndüm. Her festival dönüşü ‘iyi ki gittim diyorum’! Her seferinde biraz daha değiştiğimi doğal neşeme kavuştuğumu farkediyorum. Artık arkadaşlarımı özlüyorum ve bir sonraki festivale kadar nefesimi tutuyorum :))

Abant gölü kenarında yapılan Farkındalık Festivali’ne katıldım. Müthiş bir doğada, çok etkili tekniklerin uygulandığı, akşam eğlenceli dansların ve bilgelik dolu sohbetlerin olduğu çok keyifli vakit geçirdiğim bir hafta sonu programı oldu. Şehirden uzakta dinlenmek, eğlenmek ve huzurla dolmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim. Uygulamaları sunan eğitmenler de alanlarında son derece başarılıydı ve sundukları çalışmaları çok beğendim. Diğer festivallere de katılmayı istiyorum. Herşey için teşekkürler.

Yine yeni yeniden! Harika bir festival yaşadık. Resmen tazelendik. Doğa o kadar canlı idi ki yaşamanız lazım. Açık hava da yaptığımız çalışmalar bizi çok değiştiriyor. Nefeslerle yaşamın zirvesindeydik. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz.

FESTİVAL BUDUR' UN BİR ÇOK FESTİVALİNE KATILDIM, KUSURSUZ ORGANİZASYON VE MUHTEŞEM ETKİNLİKLER SUNUYORLAR. TEŞEKKÜR EDERİZ BİZİ HER AY DOĞAYLA BULUŞTURDUĞUNUZ İÇİN SEVGİLER...

Abant Farkındalık Festivali benim için büyüleyici geçti, duygu ve düşünce farkındalığım resmen level atladı *.* Bu organizasyonun içerisinde bulunmak büyük bir ayrıcalık <3

YORUMUNU YAZ

Festivale İlk kez bir arkadaşını getir, farkındalığını yükselt, bir sonraki festivale hediye katılma şansı yakala!

EN